Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради оголошує проведення ІІ туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна».

Визначені 7 напрямків,  за якими подаються краєзнавчо-дослідницькі роботи:

  1.  «Духовна спадщина мого народу»;
  2. «Козацькому роду нема переводу»;    
  3. «Із батьківської криниці»;
  4. «З попелу забуття»;
  5. «Геологічними стежками України»;
  6.  «Географія рідного краю».

Умови конкурсу, вимоги до робіт можна знайти у "Положенні про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»", яке розміщене на сайті громади за посиланням.

Метою конкурсу - є виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу та формування активної громадянської позиції.

За підсумками II та III турів конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт автори та авторські колективи краєзнавчо-дослідницьких робіт  переможців нагороджуються дипломами, грамотами, призами організаторів експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

Переможці III (Всеукраїнського) туру конкурсу можуть бути запрошені до участі в тематичних змінах Центрального табору туристського активу учнів Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Закарпатська область).