Оголошення про скликання 21-ї чергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 20.09.2022 10:52

Двадцять перша чергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться 30.09.2022 року о 14:00 в приміщенні сільської ради

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження порядку денного чергової  двадцять першої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про розгляд депутатських запитів.
  3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Підгайцівської сільської ради за підсумками 9-ти місяців 2022 року.
  4. Про внесення змін до Програми заходів територіальної оборони Підгайцівської сільської ради на 2022-2023 роки.
  5. Про складання повноважень депутата Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  6. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території
  7. Про надання дозволу на затвердження детального плану території
  8. Про проведення благоустрою земельної ділянки на території Підгайцівської сільської ради.
  9. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється
  11. Про перейменування вулиць населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  12. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Волинської обласної військової адміністрації, Головного управління  Національної  поліції у Волинській області, Волинської обласної прокуратури, Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.
  13. Про оренду