Хвилиною мовчання вшануємо загиблого захисника Ротмістренка Артема Володимировича

Дата: 20.09.2022 08:36

У зв’язку із загибеллю військовослужбовця 04.05.1986 р.н., жителя села Підгайці, під час бойових дій  військової агресії росії  проти України, та його похованням  в  Підгайцівській громаді Дні жалоби.

Сьогодні приспущені Державні Прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, заборонено проведення розважально - концертних заходів.

Тіло загиблого Героя Ротмістренка Артема Володимировича привезуть сьогодні, 20 вересня до рідної домівки у селі Підгайці, вулиця Надстирна 1 приблизно о 10.30 год.

Живим коридором гідно зустрінемо Героя по вулиці Незалежності до батьківської хати по вулиці Надстирна 1.

Від батьківської хати траурний кортеж прямуватиме вулицями села Підгайці до Свято-Михайлівський храму у с. Підгайці, вул. Дубнівська 14-Б, де відбудеться чин похорону.

Ховатимуть бійця на місцевому кладовищі у Підгайцях.

Маємо гідно вшанувати захисника та провести в останню путь.

Вічна пам'ять та шана, Герої не вмирають......