"Купи квіти – допоможи ЗСУ": мешканка Підгайцівської громади організувала благодійний продаж

Дата: 19.09.2022 12:10

"Купи квіти – допоможи ЗСУ", – такий напис і букети квітів можна побачити на узбіччі дороги з Луцька до Рівного у селі Звірів. Місцева жителька, майстриня Галина Міндер продає квіти впродовж місяця, а гроші переказує військовим волинської бригади. Про це вона розповіла Суспільному.

Квіти жінка продає біля свого обійстя-музею. Нині у неї можна придбати букети з айстр, майорів.

"Намалювала плакат і думаю, що стільки квітів, усе одно вони пропадуть, перецвітуть., так якась користь буде", – розповідає Галина Міндер.

Волинянка продає квіти для ЗСУ. Фото: Суспільне Луцьк

Влітку жінка продавала більше квітів. Нині, говорить, сезон закінчується. Букети фіксованої вартості не мають. Кожен дає стільки, скільки вважає за потрібне. Найбільша сума за букет була 250 гривень, – розповідає Галина Міндер.

Букети фіксованої ціни не мають. Фото: Суспільне Луцьк

Крім квітів жінка продає також свої вироби. Каже: два роки тому у власній хаті облаштувала музей декоративного мистецтва і приймає тут відвідувачів. У музеї зібрала власноруч виготовлені роботи.

Найбільше майстриня любить працювати з деревом. Фото: Суспільне Луцьк

"Я займаюся коренепластикою, малюю, роблю ляльки-мотанки, дерев’яні вироби, то з бетону можу вазу зробити, коли яке натхнення до мене прийде. Найбільше люблю працювати з деревом", – каже майстриня.

Зі слів Галини Міндер, загалом за продані вироби та квіти вдалося назбирати для військових майже три тисячі гривень.