Страшна звістка з війни прийшла у село Підгайці

Дата: 16.09.2022 10:26

Ротмістренко Артем Володимирович, 1986 р.н. отримав тяжкі поранення 13 вересня в результаті мінометного обстрілу противника у бою за Батьківщину в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області.

Як повідомили військові, солдат виявив стійкість та мужність у бою.

14 вересня 2022 р. воїн помер від отриманих вогнепальних поранень під час евакуації в ході надання медичної допомоги.

Військовий проживав у селі Підгайці. Він був мобілізований 21 березня 2022 року Луцьким РТЦК та СП Волинської області.

У ці дні скорботи важко віднайти слова, які би змогли полегшити душевний біль родини від непоправної утрати.

Прийміть найщиріші співчуття. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами у годину скорботи.

Слава та вічна пам'ять захиснику. Царство Небесне......