Тримаємо руку на пульсі законодавчих змін

Дата: 15.09.2022 16:17

Керівник та працівники служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради взяли участь у онлайн-нараді Мінсоцполітики, де обговорювався порядок надання та втрати статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Адже, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 10.09.2022 № 1013 ,,Про внесення змін до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини”, якою розширено підстави для надання та втрати статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.