У Підгайцівській громаді впорядкували територію амбулаторії. ФОТО

Дата: 15.09.2022 15:35

Фото без описуУ Піддубцях староста Піддубцівського старостинського округу Олександр Романюк, разом із працівниками амбулаторії, висадили декоративні кущі біля медзакладу.

Рослини для озеленення ще наприкінці серпня заступник Підгайцівської сільської ради Леонід Гроголь, разом зі старостою та депутатом Підгайцівської сільської ради Олександром Колошвою, обрали у Волинському лісовому селекційно-насінневому центрі у селі Гаразджа.

Восени ж у розсаднику – «гаряча пора», адже розпочинається сезон висадки дерев, тож охочих придбати саджанці, дуже багато. Площа земель розплідника складає 18 гектарів, а кількість вирощених щорічно сіянців на цих територіях складає близько 4 млн. штук.

Посадовці Підгайцівської громади щиро вдячні лісівникам за внесок у благоустрій Підгайцівської громади та сподіваються, що деревця приймуться, укореняться і прикрашатимуть подвір’я Піддубцівської амбулаторії.