У Хорлупах на місці закинутого складу заклали новий сквер. ФОТО

Дата: 14.09.2022 16:55

Сьогодні у Хорлупах завершили облагороджувати територію у центрі села, де багато років були руїни старого торговельного складу. Відтепер там будуть рости деревця, які з часом стануть окрасою нового скверу.

Староста Хорлупівського старостинського округу Василь Грудік розповів, що навесні з допомогою мешканців села та працівників Комунального Підприємства при Підгайцівській сільській раді аварійну будівлю розібрали, а територію вирівняли комунальною технікою.

За задумом на цій території планували висадити гарну ялину, навколо якої хотіли укласти колом алею з бруківки та встановити лавки, аби жителі та гості Хорлуп мали зону відпочинку.

Однак війна відтермінувала задумане, тож наразі вирішили засадити територію березами та соснами, який стануть окрасою майбутнього скверу.