13 вересня фахівці проєкту #ПОРУЧ працювали з різновіковими дітьми у селі Лище та Вишнів Підгайцівської громади, де для учасників організували рухливий відпочинок.

Діти змагались в естафетах під керівництвом спортивних тренерів, отримували нові корисні знання, займаючись з медичними волонтерами та психологами за спеціально розробленою методикою.


В результаті, всі отримали гарний настрій на призи від організаторів.


Нагадаємо, що відновлення через спорт – це один із напрямків спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «Поруч», який покликаний забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. 

Спортивну складову проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.


Проведення активностей проєкту сприяє фізичному та емоційному здоров’ю малечі, підвищує інтерес до фізичних вправ та виховує уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах.


Служба у справах дітей Підгайцівської сільської ради ініціює впровадження проєкту "Поруч" у селах громади, адже попередньо фахівці вже попрацювали у Пальче та Підгайцях.