Оголошення про скликання 20-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 14.09.2022 10:08

Двадцята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться 16 вересня 2022 року о 14.00 годині у приміщенні Підгайцівської сільської ради.

На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової двадцятої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про розгляд депутатських запитів.
  3. Про затвердження переліку стратегічно важливих підприємств Підгайцівської територіальної громади.
  4. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад.
  5. Про затвердження генеральних  планів населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
  7. Про надання дозволу на затвердження детального плану території.
  8. Про внесення змін до детального плану території.
  9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  (на виконання рішення суду Труш С.В.).
  10. Про оренду земельних ділянок.
  11. Про дозвіл на розроблення експертної грошової оцінки для викупу земельної ділянки.
  12. Про затвердження звіту про експертно-грошову оцінку земельної ділянки.
  13. Про затвердження нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
  14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
  15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності Підгайцівської сільської ради.
  16. Про надання дозволу на затвердження технічної документації щодо  поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, що надаються в оренду.
  18. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.
  19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове  призначення якої змінюється).
  20. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради щодо необхідності визначення пріоритетів бюджетного фінансування, спрямованих на забезпечення обороноздатності держави та соціального захисту громадян при розгляді проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».
  21. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу
  22. Різне.