9 вересня напередодні Дня фізичної культури і спорту України у Підгайцях відбулись товариські змагання з волейболу між командами вчителів фізичної культури освітніх закладів громади та працівників сільради.

 Учасників змагань привітали з прийдешнім професійним святом заступники сільського голови Леонід Гроголь та Валентин Приходько. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя боронячи Україну.

Гра виявилася напруженою та сповненою гострих моментів, адже обидві команди йшли "нога в ногу". У такому складі команди спортсменів та аматорів волейболу грали одна з одною вперше. Вчителі фізичного виховання виявилися сильнішими за підсумком трьох сетів - 3:0, однак відрив між суперниками виявився незначним - 25:19 у першій грі, другу зіграли - 26:24 та третю - 25-21 на користь фізкультурників.

Задоволення від гри отримали не тільки члени команд, а й уболівальники. Дякуємо КЗ Центр культури, туризму, молоді та спорту за організацію та всім гравцям за активну громадянську позицію. Ви молодці.

Більше фото тут.