Наприкінці вересня у громаді визначаться, де найкращий екотеатр

Дата: 07.09.2022 18:40

Фото без описуВ освітніх закладах Підгайцівської громади розпочалась підготовка до проведення огляду-конкурсу екологічних театрів.

Таку ідею для активізації екологічного руху та пошуку юних талантів ініціювало Управління освіти та науки Волинської ОДА. У Підгайцівській сільській раді вирішили, зі свого боку, її підтримати, хоча  конкурс і відбуватиметься онлайн у зв'язку із воєнним станом в Україні.

Заявки та конкурсне відео, тривалістю не більше як 20 хвилин, приймаються до 23 вересня 2022 року на електронну пошту pidgaycs-osvita@ukr.net. Умови конкурсу шукайте тут https://pidgayci-gromada.gov.ua/oficijni-dokumenti-09-42-42-07-06-2021/.

Учасниками конкурсу можуть стати екологічні театри закладів дошкільної, загальної середньої освіти, вихованці творчих учнівських об’єднань, які мають досвід виступів перед широкою аудиторією з висвітлення екологічних проблем своєї місцевості та шляхів їх вирішення.

Конкурсна комісія буде оцінювати відео виставу за такими критеріями:

•   рівень режисури (5 балів);
  •   рівень акторської майстерності (5 балів);
  •   оригінальність сценарію (5 балів);
  •   відповідність костюмів (5 балів);
  •   актуальність порушеної у виставі екологічної проблеми (5 балів);
  •   оригінальність декорацій, використання реквізиту (5 балів);
  •   втілення сценічного образу на сцені (індивідуальна гра) (3 бали).

Максимальна кількість балів – 33.

Переможців та призерів конкурсу визначає журі за загальним підрахунком балів. Гран-прі журі присуджує колективу, який продемонстрував високий рівень виконання конкурсної програми та рекомендуються для участі в обласному огляді-конкурсі екологічних театрів.

Переможці огляду-конкурсу нагороджуються дипломами відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.