У Підгайцівській громаді вчителі отримають доплати за престижність професії на рівні 20-30% посадового окладу

Дата: 02.09.2022 16:42

Надбавка за престижність професії  на рівні березня 2022 року буде відновлена педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Підгайцівської громади навчального року. Додаткову виплату педагоги отримуватимуть з 1 вересня і до кінця 2022 року.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук , що доплату у розмірі 30% посадового окладу отримають усі, хто викладають у класах Нової Української Школи, це вчителі 1-4 класів, всі решта – 20%.

Таке клопотання до Виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради подав Відділ освіти, культури, молоді та спорту, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Посадовець зауважив,  що доплати стали можливими  завдяки ефективному використанню коштів освітньої субвенції.

Згідно законодавства, надбавка за престижність педагогічної професії не може бути меншою за 5% і не може перевищувати 30% посадового окладу, незалежно від підпорядкування закладів освіти.