У Підгайцівській громаді безкоштовне харчування у освітніх закладах матимуть ще 2 категорії дітей

Дата: 30.08.2022 13:32

Сьогодні прийняли рішення про розширення переліку категорій дітей, які зможуть безкоштовно харчуватися у школах та дитсадках Підгайцівської громади.

За словами заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходька, тепер безоплатні обіди в освітніх закладах матимуть, за наявності відповідних документів, діти, чиї батьки були мобілізовані до ЗСУ або є бійцями добровольчих формувань громади, також до цього переліку додали дітей, які є внутрішньо переміщеними особами.

Під час засідання виконкому Підгайцівської сільської ради 30 серпня 2022 року визначили, що харчування пільгових категорій дітей, як і раніше, відбуватиметься коштом місцевого бюджету.

За умови очного навчання, харчуванням будуть забезпечені:

• діти, чиї батьки були мобілізовані до ЗСУ,
  • діти, чиї батьки є бійцями добровольчих формувань Підгайцівської громади,
  • діти-сироти,
  • діти, позбавлені батьківського піклування,
  • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах,
  • діти з інвалідністю,
  • діти із сімей, які мають статус малозабезпечених,
  • діти із сімей внутрішньо-переміщених осіб,
  • діти учасників антитерористичної операції,
  • учасників бойових дій,
  • діти, батьки яких перебувають у зоні активних бойових дій,
  • діти, які опинились у важких життєвих обставинах і визначені виконкомом за поданням служби у справах дітей.