Командувач військ ОК «Захід» відзначив Почесними Грамотами мешканців Підгайцівської громади. ФОТО

Дата: 30.08.2022 09:00

Фото без описуУ Підгайцівській громаді з нагоди Дня Незалежності України відзначили посадовців, волонтерів та рідних військовослужбовців, які нині боронять Україну на передовій.

Вручити Почесні Грамоти від імені  Командувача військ оперативного командування «Захід» Сергія Літвінова у Підгайцівську сільську раду особисто приїхав начальник Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій Миронюк.

Фото без описуОтож, Почесною грамотою за всебічну допомогу Збройним Силам України, спільно організовані заходи цивільно-військовго співробітництва голову Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка, старосту Романівського старостинського округу Віктора Ковжука, старосту Борохівського старостинського округу Катерину Маннонову;

за вагомий внесок в оборону України – військовослужбовця, мешканця села Вишнів Михайла Климчука, за активну громадську позицію, надану волонтерську допомогу – волонтеру Тарасу Мартинюку та Андрію Бондаруку, за активну громадянську позицію, високий рівень моральної вихованості, патріотизм – донькам захисника України Діані та Яні Маруняк.

Сергій Миронюк подякував присутнім за працю на спільну перемогу України та зазначив, що за інформацією Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, нині суверенітет України боронять близько 180 мешканців Підгайцівської громади.