У ЦНАПі села Липини консультуватимуть ветеранів та членів їх сімей

Дата: 29.08.2022 13:26

Шановні громадяни!

Щомісяця, в перший четвер, в приміщенні ЦНАПу с. Липини, начальником відділу у Волинській області Міністерства у справах ветеранів України Семенюк Наталією Вікторівною буде надаватися консультація щодо реалізації державної політики у сфері:

- соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема забезпечення психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, а також санаторно-курортним лікуванням, житлом;

- надання щорічної виплати до 5 травня;

- надання, позбавлення статусу та видачі посвідчень ветеранам та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;

-забезпечення прав і свобод ветеранів та членів їх сімей.