Запрошуємо на пресконференцію з приводу діяльності добровольчих формувань Підгайцівської громади

Дата: 29.08.2022 11:10

Панове журналісти та мешканці Підгайцівської громади!

Запрошуємо вас на пресконференцію голови Підгайцівської сільської ради Юрія Семенюка та командирів добровольчих формувань територіальної громади «Підгайці-1» Андрія Бондарука та «Гайдамаки» - Петра Шпиги, які відбудеться у вівторок, 30 серпня, об 11.00 у конференц-залі Підгайцівської сільської ради.

Тема для обговорення та запитань – діяльність добровольчих батальйонів та їхнє фінансове забезпечення.

Журналістів просимо підтвердити участь за телефоном 0959111784 (або через Телеграм, Вайбер) до 20.00 понеділка 29 серпня 2022 року.

Для мешканців громади вхід - вільний