У Підгайцівській громаді оголошено Дні жалоби

Дата: 27.08.2022 10:12

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із загибеллю військовослужбовця Лавренчука Сергія Тарасовича, жителя с.Звірів, під час бойових дій військової агресії російської федерації проти України, та його похованням в Підгайцівській громаді 27, 28 серпня 2022 року оголошено Днями жалоби.

У дні жалоби на усій території громади приспущено Державні прапори України на адміністративних будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, закладів та організацій та заборониено проведення розважально-концертних заходів.