Знову тяжка втрата у громаді: на війні за Україну загинув мешканець села Звірів Сергій Лавренчук

Дата: 26.08.2022 13:35

Старший солдат Лавренчук Сергій Тарасович із села Звірів помер 25 серпня 2022 року у клінічній лікарні ім. Мечникова м. Дніпро від тяжкого поранення в голову, отриманого під час захисту Батьківщини 13 серпня 2022 р. біля с.Мар'янка.

Герой, який відважно боронив територіальну цілісність та незалежність України був призваний на військову службу під час мобілізації 5 березня 2022 року.

Колектив Підгайцівської сільської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус висловлюють щирі співчуття та розділяють горе родини, близьких, друзів загиблого.
Схиляємо голови у скорботі.

Вічний спокій, Царство небесне!
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!