Стало відомо, хто переміг у онлайн конкурсі - фестивалі патріотичної пісні серед солістів вокалістів "Голос Підгайцівської громади - 2022"

Дата: 24.08.2022 16:52

У КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради повідомили!!!!

Найбільшу кількість уподобань за результатами голосування у онлайн конкурсі - фестивалі патріотичної пісні серед солістів вокалістів "Голос Підгайцівської громади - 2022" набрав Богдан Чиж з села Борохів та став володарем головного призу - запису пісні на професійній студії звукозапису. Посилання на відео-запис пісенної композиції Богдана Чижа на сторінці комунального закладу: https://www.facebook.com/100008471770629/videos/594696409046799/

• За підсумками голосування глядачів на сторінці "Центру культури, туризму, молоді та спорту" під відеозаписами конкурсантів у молодшій віковій категорії призові місця отримали:

1 - Варвара Гетманчук с. Романів;

2 - Матвій Дроздюк с.Лище;

3 - Анна Берднікова с.Романів.

• у середній віковій категорії:

1 - Олександра Сидорчук с.Вортнів;

2 - Софія Приходько с. Лище;

3 - Софія Антонюк с. Лище.

• у дорослій віковій категорії:

1 - Вікторія та Валентина Воробець с. Звірів

2 - Оксана Калькова с. Борохів;

3 - Катерина Нікітчук с. Воротнів.

Усі переможці будуть нагородженні грамотами та подарунками. Щиро вітаємо та дякуємо усім учасникам!

СлаваУкраїні!