У Підгайцівській громаді презентували сучасну кавер-версію пісні "Любіть Україну" до Дня Незалежності України. ВІДЕО

  • 529

У Підгайцівській громаді перезентували музичний проект до 31-ої річниці Незалежності України. Увазі глядачів пропонують сучасну кавер-версію пісні "Любіть Україну" на музику Юрія Максименка.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько розповів, що на підготовку та зйомки кліпу до пісні "Любіть Україну" на слова Володимира Сосюри, витратили близько 3 тижнів. До участі у виконанні та зйомках запросили переможців другого етапу обласного пісенного конкурсу "Срібні дзвіночки" Максима Гуляра та Дарину Петрук  - вихованців Липинського ліцею та Софію Приходько - ученицю Підгайцівського ліцею.

Юні солісти виконали відому пісню разом із гуртом "Вільний Вітер", що діє у Піддубцівському будинку культури Підгайцівської громади.

Образ України зіграла юна артистка Анна Дудай.

Аранжування та звукозапис - Роман Сорока. Відео (IvenFilm) - Іван Воробей.

"В умовах військового стану та реалій сьогодення повномасштабного вторгнення рф, окупації, та і очевидно екзистенційної загрози України, як ніколи постає питання вираження ідентичності, самобутності української нації, національно-патріотичного виховання. Серед вищезгаданих складових на першому місці завжди була і є українська пісня. Тому ми не могли стояти осторонь і саме за допомогою пісні, внесли свою, маленьку частинку, задля нашої спільної перемоги! Вашій увазі, шановні глядачі пропонується наша, сучасна кавер - версія цієї пісні", - зазначає керівник гурту "Вільний вітер" Михайло Дудай.