Дорогі жителі та гості громади!

 

Щиро вітаю з найважливішим державним святом – 31-ю річницею незалежності України!

 

Незламне прагнення українців усіх поколінь бути вільними, тривалий шлях нашого народу до свободи були увінчані відновиленням державної незалежності 24 серпня 1991 року.

Втім, наша свобода оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України у минулому, а сьогодні -  життями наших захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором.

Сьогодні незалежність України – запорука вільного розвитку держав і народів Європи, утвердження прав людини у цілому світі.

Прагнення до свободи і чутливість до несправедливості – визначальні риси українців, які завжди давали нам наснагу і сили виборювати свою незалежність.  Адже майбутнє країни – в руках кожного з нас.

Дякую всім, хто боронить українське  небо та нашу рідну землю, дякую жителям громади, які кожен на своєму місці наближають Перемогу над ворогом!

Переконаний, Мир та спокій пануватимуть на нашій українській землі!

Бажаю всім вам міцного здоров’я, добра, щастя, сили і натхнення досягати успіхів, щоб наша держава, громада та кожен українець ставали щодня міцнішими, згуртованішими, незламними у волі до Перемоги.

 

Зі святом! 

Слава Україні! 


З повагою,
сільський голова Юрій СЕМЕНЮК