ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 08:07

Шановні жителі нашої громади!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора!

Жовто-блакитний стяг є одним із державних символів України, який відбиває національні традиції та ідентифікує нашу територію.

Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, нашої історії та нинішньої боротьби за Незалежність Батьківщини, що об'єднує усі покоління українців.

Від щирого серця бажаю та упевнений в тому, що наш прапор майорітиме під безхмарним Мирним небом Незалежної, процвітаючої України.

Державний стяг у відважних руках наших захисників та наших гарячих серцях завжди був та буде надійним оберегом України.

Миру і добра, злагоди та благополуччя кожній родині!

Підгайцівський сільський голова Юрій СЕМЕНЮК.