20 серпня у селі Липини відбувся турнір з мініфутболу,  у якому взяли участь три команди хлопчиків та одна – дівчаток. Захід присвятили до Дня Незалежності України. Дітлахи у віці від 6 до 12 років змагалися за звання найкращих спортсменів у командному та особистому заліку.

Захід  провели з ініціативи футбольного тренера Юрія Павельчука, який за справжнім покликанням тренує місцевих дітлахів.

20 спортсменів у складі команд, назви яких придумали діти: «Манчестер Юнайтед», «Амазонка», «Волинь», «Липини» жваво та завзято боролися., щоб перемогти, а численна кількість вболівальників тримали кулачки за улюблені команди.

Зі слів інструктора зі спорту Володимира Харчука, під час турніру вирували  емоції та відчувалась напружена боротьба, як наслідок -  перемогу здобула команда «Манчестер Юнайтед».

Разом з тим, були визначені найкращі гравці:  Палюра Єва, Оксенчук Данило, Кальченко Богдан, та Мирончук Василь.

По завершенню основної гри, організатори провели конкурс на точність пробивання м’яча у ворота, де перемогу здобули: Андрієвський Матвій, Кальченко Богдан, Рокицький Тимофій, Палюра Єва.

Усі учасники змагань були нагороджені призами, медалями та солодощами.

Щиро дякуємо організаторам та спонсорам за проведення змагань, батькам та дітям за участь,  за активну громадянську позицію.

Разом до перемоги! Все буде Україна!