У клубі села Гаразджа завершився триденний літній табір для дітей

Дата: 19.08.2022 17:09

У клубі села Гаразджа завершився триденний літній табір для дітей. На закриття завітали заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук та директорка КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук.

Фото без описуФото без опису

"Ми застали дітей за танцями, всіх у гарному настрої та чудовій атмосфері. Вони наперебій розповідали, як цікаво та весело провели ці дні, бо мали і туристичні змагання, і перегляд мультиків, і спортивні квести", - розповів Олександр Бляшук.

Посадовці подякували учасникам та організаторам, вручити грамоти та потішили дітей подарунками.

Фото без описуФото без опису

Загалом, 38 учасників відвідало літній клуб у невеличкому селі Гаразджа.

"Найголовніше, що усі дітлахи повернулися додому з усмішками. Дякуємо директору клубу Леоніду Чайці за запрошення, були приємно вражені. І до речі, Гаразджа, схоже – столиця велолюбителів у нашій громаді", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Олександр Бляшук.