Шановні велолюбителі! У неділю, 21 серпня, До Дня Прапора у Підгайцівській громаді пройде вже традиційний велопробіг "Сила в єднанні".

Цього року стартуємо із села Липини, де закінчили велопробіг минулого року.

Пропонуємо учасникам одягти на вибір - білу, жовту або блакитну футболку.

Маршрут - серйозний, охопить більшість сіл громади, тож вік учасників - від 14 років, бажано - у супроводі дорослих. Разом з колоною буде їхати поліцейський офіцер громади, медик та група технічної підтримки.

Отож, о 10.00 біля Липинського ліцею - підняття прапора, о 10.30 виїзджаємо у Підгайці до сільради, де об 11.00 забираємо решту учасників і об 11.10 організовано вирушаємо у Лище до будівлі старостату.

 Об 11.40 рушаємо на Романів до будівлі старостату.

О 12.40, разом із колоною учасників із Хорлуп та Пальче, виїжджаємо із Романова на Звірів (по дорозі запланована 30 хвилинна зупинка, аби відновити сили).

Виїзд зі Звірова, від школи, у напрямку Вишнева о 13.50.

О 14.20 колона із новими учасниками з Вишнева виїжджає до Борохова. Від будівлі Борохівського старостату о 15.00 стартуємо на Піддубці.

Разом з новоприбулими учасниками велопробігу о 15.30 виїжджаємо від будівлі Піддубцівського старостату на Гаразджу.

ФІНІШ велопробігу о 16.00 у Гаразджі. Місце умисно лишаємо в таємниці, але там нас усіх чекатиме казан із смачненьким та дуже добра ( після 50 км маршруту) вода.

Збір учасників у кожному із сіл організовують старости, які і супроводжуватимуть усіх до основної колони, яка виїжджатиме із Липин. Годину збору уточнюйте у старостатах, подбайте про пляшку води для себе та ліки, якщо у них є потреба.