У неділю, 14 серпня прихожани Храму Воскресіння Христового ПЦУ села Звірів не лише святкували Маковія, а й з благословення місцевого настоятеля Храму ярмаркували. 


30000 гривень назбирали жителі сіл Олександрія, Звірів, Новокотів, Веснянка на підтримку воїнів-героїв, що боронять нашу державу від ворожої агресії, продаючи смаколики та різні поробки!


Від малого до старого – кожен намагався зробити свій вклад в Перемогу. Солодощі, напої, букети, браслети з бісеру, картини та різні поробки були викладені на прилавках ярмарку, а місцеві дітлахи намагалися продати навіть кошенят. Жіночки з села Веснянка - батальйон «Горішок» продавали фасовані горішки та сухофрукти та організували безпрограшну лотерею.


Справжньою родзинкою свята виявилися бандерівська картопелька, тістечка-байрактарчики, вафельки-джавелінки, волонтерські кошички та інші смаколики з креативними назвами від колективу Звірівського ЗДО "Сонечко", які користувалися попитом серед присутніх.


На підтримку  військовим передадуть не лише вторговані кошти, а й малюнки та паперові янголятка – обереги, які місцеві дітлахи виготовили власноруч під час майстер класу "Янголятко для ЗСУ", організуваного у Храмі напередодні свята.


Дякуємо релігійній громаді, організаторам ярмарки за активність, за підтримку ЗСУ. Адже, такі благодійні заходи на підтримку Збройних сил України нині надзвичайно важливі.