Вітання з Медовим Спасом

Дата: 13.08.2022 16:00

Останній місяць літа багатий народними і церковними святами. 14 серпня українці відзначають народно-християнське свято Медовий Спас або Маковій.

Шановні мешканці громади!

Напередодні чудового православного свята, хочу привітати вас з Медовим Спасом!

За традицією, українці в цей день у церкві освячують мед, мак, польові квіти, які потім стають оберегом.

У важкі часи війни з російським агресором, ми всі  маємо бути як одна велика, дружня, надійна родина, яка оберігає рідних, свій дім та свою країну.

Бажаю вам міцного здоров'я, любові та злагоди у сім'х, взаємної підтримки, сили духу, мужності, відваги разом стояти на захисті України.

Хай кожен новий день вашого життя приносить добрі новини та наближає Мир.

Переконаний, Перемога буде за нами.

З повагою – Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк