У Підгайцях відбудеться 2 тур Чемпіонату Луцького району з футболу

Дата: 11.08.2022 14:00

У  неділю, 14 серпня, на центральному стадіоні села Підгайці готуємося  приймати учасників Чемпіонату Луцького району на підтримку ЗСУ з футболу.

У другому турі одна з команд Підгайцівської громади – ФК «ОТГ» прийматиме у гостях команду ФК «Тростянець». Чемпіонат району має благодійну мету – збір коштів для футболістів, які нині захищають інтереси України  у лавах ЗСУ.  Тож приходьте вболівати за нашу команду та не забудьте поповнити скриньку «на ЗСУ» кількома гривнями.

Заступник Підгайцівського сільського голови на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що вже готують поле до матчу, облагороджують територію стадіону. За це окрема дяка Комунальному підприємству при Підгайцівськійй сільській раді.

Сподіваємося у себе вдома хлопці покажуть гарний результат! Приходьте підняти їх бойовий дух!

Старт гри о 12.00.