Оголошення про скликання 19-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 03.08.2022 14:00

Дев'ятнадцята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться 04.08.2022 року о 14:00 у приміщенні Підгайцівської сільської ради.

Порядок денний позачергової 19-ї сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової  дев’ятнадцятої  сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.

2. Про затвердження розпоряджень Підгайцівського сільського голови прийнятих в міжсесійний період.

3. Про внесення змін до рішення Підгайцівської   сільської ради від 23.12.2021 року  № 13/11 «Про затвердження структурита чисельності апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів».

4. Про доповнення переліку платних послуг, який затверджений рішенням № 13/53 від 23.12.2021 року.

5. Про затвердження нової редакції Положення про проведення інвестиційних конкурсів на території Підгайцівської сільської ради.

6. Про затвердження  Положеня про громадські слухання Підгайцівській територіальній громаді.

7. Про надання КП при Підгайцівській сільській раді поворотної фінансової допомоги.

8. Про продовження строку  повернення поворотної фінансової допомоги, наданої Комунальному  підприємству при Підгайцівській сільській раді.

9. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району Волинської області у комунальну власність Підгайцівської сільської ради прав засновника та майна комунального некомерційного підприємства Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Луцької районної ради.

10. Про прийняття у комунальну власність Підгайцівської сільської ради квартир, які перебувають в державній власності в особі Управління СБУ у Волинській області.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної  власності Підгайцівської сільської ради.

12. Про внесення змін до рішення П від 15.12.2020 року № 2/2  «Про затвердження Регламенту Підгайцівської  сільської ради восьмого скликання».

13. Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки.

14. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.

15. Про розгляд депутатських запитів.

16. Різне.