У селі Підгайці, що межує з Луцьком, на подвір'ї храму Архістратига Михаїла із благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла відбувся благодійний ярмарок-продаж.

Як розповів настоятель парафії протоієрей Іван Гуреєв, в проведенні ярмарку мирянам допомогла громадська організація "Волонтери Волині з добром у серці". А кураторкою заходу стала Алла Демчук. Про це повідомили на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Після завершення недільної божественної літургії кожен міг щось придбати: пиріжки, печиво, солодощі та іншу смакоту, виготовлену мирянами. Присутні послухали патріотичні вірші у виконанні волинських письменників та насолоджувалися співом учасників музичного гурту "Теремчани". Зібрані під час благодійного ярмарку 21 900 гривень підуть на допомогу ЗСУ.

Така сама акція, на якій зібрали 6 700 гривень, тиждень тому відбулася і на території церкви Святителя Йоана Золотоустого, що на вулиці Дубнівській у Луцьку. Це лише початок великого благодійного марафону на підтримку армії, яку розпочали миряни Волинської єпархії Православної церкви України.

Микола ЯКИМЕНКО для "Голос України"