Кілька днів тому серед батьків учнів, які здобувають освіту у закладах Підгайцівської громади стартувало онлайн-опитування, яке допоможе працівникам Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради об’єктивно оцінити очікування батьків щодо прийнятної форми організації навчання у 2022/2023 навчальному році в умовах воєнного стану.

Заповнити анкету потрібно до 1 серпня 2022 року, аби у відділі освіти встигли обробити інформацію та підготуватись до початку навчального року у нових умовах.

Посадовці розробили анкету у вигляді Google-форми, яка адаптована під кожен освітній заклад громади та враховує усі можливі варіанти щодо форм навчання, орієнтуючись на вік дітей, кількість учнів та наявність укриттів у навчальному закладі або поблизу.

У сільській раді хочуть зрозуміти, яким чином організувати навчальний процес: онлайн, офлайн чи запровадити змішану форму навчання.

За словами головної освітянки Підгайцівської громади Жанни Скороход, керівники закладів освіти вже повинні були передати посилання на «Анкету для батьків» через «батьківські групи». Перейшовши за посиланням, батьки зможуть висловити  думку, яким чином вони бачать участь своєї дитини у навчальному процесі.

Якщо ви досі не отримали анкету, просимо звернутися до вашого класного керівника.

Результати опитування та будуть оприлюднені пізніше.

 

В умовах війни обласні військові адміністрації та засновники закладів освіти повинні приймати рішення, що необхідні для збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Результати опитування мають допомогти із прийняттям рішення.