У Підгайцівському будинку культури провели патріотичні майстеркласи для дітей

Дата: 29.07.2022 08:30

28 липня, з нагоди Дня Української Державності директор Будинку культури села Підгайці Роман Овсіюк, художній керівник Микола Ляшук спільно з директором публічної бібліотеки Валентиною Герлінською провели майстеркласи для малечі "УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ".

Дітки малювали свої мрії, світ навколо та мирну Україну, виготовляли листівки й композиції. Серед розмаїття тем, переважали роботи із зображенням Державного Прапора, сонця, квітів, щасливого дитинства.

Кожен учасник заходу за свою творчість отримав солодкий подарунок. Атмосфера на заході була дружня та весела.