Шановні мешканці Підгайцівської громади!

Сьогодні українці вперше відзначають День Української державності - свято, пов'язане з утвердженням тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.

Ми відзначаємо сьогодні й день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували покоління українців.

Ми вшановуємо пам’ять відомих українців, патріотів, державотворців, письменників та культурних діячів, завдяки яким нам вдалося зберегти ідентичність нації, традиції, бути впізнаваними та особливими на тлі багатонаціонального світу.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому й День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на спільну перемогу. Перемогу добра над злом, миру над війною.

Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

З повагою – Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк