У Підгайцівському храмі відбудеться ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 27.07.2022 13:05

У Підгайцівській громаді шукають людей з добрим серцем і гривнями у гаманці.

«Волонтери Волині з добром у серці» та священник Іван Гуреєв запрошують мешканців Підгайцівської громади на благодійний ярмарок, який відбудеться 31 липня 2022 року на території Свято-Михайлівського храму у селі Підгайці по вулиці Дубнівська, 14.

Кураторка волонтерської організації «Волонтери Волині з добром у серці» Алла Демчук розповіла, що у неділю усі охочі, після служби у храмі, зможуть придбати  різноманітні смаколики – від домашніх пиріжків до тістечок. Усі виручені від продажу кошти підуть на допомогу воїнам Збройних сил України.

Благодійником може стати кожен!