Сімейний лікар буде працювати у сучасній, затишній амбулаторії у селі Піддубці,  із кількома кабінетами, умебльованій, з обладнанням. У розпорядженні медика буде службове авто для виїздів до пацієнтів, а напохваті - 4-ри досвідчені фельдшери, які легко допоможуть задекларувати пацієнтів одного із найчисельніших за кількістю населення старостинських округів Підгайцівської громади.

Про переваги нового місця роботи на своїй сторінці у Фейсбуку написав заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Лікарю обіцяють зарплату від 20 000 гривень і, якщо виникне потреба, готові вирішити питання із житлом у селі.

«Піддубцівська амбулаторія чекає на свого лікаря, який любить свою професію та людей. Село – густозаселене, багато сімей з дітками – тому сумно не буде», - зазначає посадовець.

Разом з тим, Леонід Гроголь  розповів, що через політичні моменти, у кількох селах громади доводиться налагоджувати медичне обслуговування наново. Раніше медзаклади у Піддубцях, Борохові, Звірові та Романові Луцька районна рада передала у підпорядкування Ківерцівській первинці, яка 2 місяці тому звільнили фельдшерів у цих селах Підгайцівської громади.

У Підгайцівській сільській раді розв'язали цю проблему, тож з липня медперсонал повернувся до роботи та влився у дружній колектив Підгайцівського центру первинної медико-санітарної допомоги Підгайцівської сільської ради та відновив роботу на місцях.

З липня у Звірові на прийом до фельдшера Ольги Кулакової можна потрапити з 8 до 15.40 у будні дні.

У Піддубцівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, доки ми шукаємо лікаря, Вас чекає фельдшер Зоя Миколаївна Александрова.

У Борохові в будні, з 8 до 15.20, прийом веде фельдшерка Марія Миколаївна Собуцька.

 У Романові, за таким же графіком, готова надати медичну допомогу фельдшерка Валентина Оверківна Оліянчук.

«Ми робимо усе, аби у громаді було комфортно жити та можна було отримати увесь спектр послуг. Допоможіть нам, будь ласка, знайти сімейного лікаря, розкажіть своїм знайомим медикам, студентам-інтернам. Чекаємо у нашій громаді! Будемо любити та шанувати!», - резюмував заступник Підгайцівського сільського голови.