Вчора у Підгайцівському ліцеї зіграли фінальні ігри Турніру Підгайцівської громади з настільного тенісу.

Участь у змаганнях брали 3-є кращих гравців з кожного старостинського округу, які визначились за підсумками турнірів, що відбулись там напередодні. Змагання поміж тенісистами організував та провів Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Попри те, що більшість учасників – затяті й досвідчені спортсмени, відчувалося напруження та хвилювання, адже кожен хотів отримати звання переможця.

Заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук розповів, що спочатку турнір ініціювали з благодійною метою, аби зібрати кошти для потреб військовослужбовців, але він допоміг  виявити здібних спортсменів, які уміло володіють ракеткою та можуть представляти громаду на районних та обласних змаганнях.

«Думаю, що варто зробити турнір щорічним. Тим більше, що ми вже створили умови для розвитку настільного тенісу у старостинських округах – тенісні столи є в усіх школах та клубних закладах Підгайцівської громади.

Попри війну, працюємо над розвитком спорту,  бо у часи війни, як ніколи раніше, важливо покращувати спортивну форму та витривалість», - підсумував посадовець.

Отож, у загальнокомандному заліку фінального турніру Підгайцівської громади з настільного тенісу лідирують Звірівський, Романівський та Борохівський старостинські округи.

Серед чоловіків 1 місце виборов Володимир Харчук з Липин, 2-ге місце – Олександр Бажул з села Підгайці, 3-тє місце – Микола Палійчук. із села Звірів.

Серед жінок 1 місце - в Олени Мартинюк зі Борохова, 2-ге – в  Ольги Синиці з Романова, 3 місце виборола Оксана Ойцюсь з села Звірів.

Вітаємо переможців та дякуємо за участь усім учасникам турнірів.