Працівники дитсадків Підгайцівської громади допомогли зібрати вантаж для бійців Збройних сил України, які воюють на Донеччині.

Домашнє печиво, пиріжки, тушкованки, фасовані набори з горіхами та сухофруктами, чай, кава, швидкі супи та макарони, крупи, солодощі, паштети – усе поїхало на передову завдяки Волонтерському центру «Серце Патріота», який очолює Сергій Балицький.

Завідувачки дитсадків розповідають, що раніше долучалися до благодійності у старостинських округах, звідки від початку війни відправляють посилки з амуніцією та харчами для місцевих мешканців, які проходять службу у війську. Цього разу вирішили відгукнутися на прохання Волонтерського центру «Серце Патріота», тож кілька днів пекли та готували смаколики на фронт.

Сергій Балицький не приховує здивування, бо не очікував такого об’ємного вантажу. Складає ящики до буса та розповідає, у яку найвіддаленішу точку, дозволену волонтерам, планують доставити вантаж.

Вівчарка Тіна із міста Малин, яку Сергій врятував під час активної фази військових дій на Київщині, з березня стала його надійною супутницею в усіх поїздках.

Після того, як усе повантажили, вона по-господарськи застрибнула у фургон, зайняла позицію і вже перестала бути милим псом – вона стереже «скарби» і сердиться, коли хтось до них наближається.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько довантажує ящики з флісовими кофтинами, засобами гігієни, які раніше громада отримала від іноземних партнерів.

На прощання тиснуть один одному руки. З 2014-го року Сергій Балицький здійснив на передову більш як 500 рейсів, волонтерський центр передає не лише харчі, а й автомобілі, запчастини, амуніцію.

У кожного своя дорога до Перемоги!