У Струмівці визначились із переможцями благодійного турніру з пляжного волейболу

Дата: 18.07.2022 16:00

На вихідних, 8-10 липня, у с. Струмівка Луцького району проходив благодійний турнір «Ветерани пляжного волейболу» у категоріях «Men's 90+» і «Girl's».

Підгайцівську громаду теж представляла команда гравців, однак чемпіонський титул вони не змогли вибороти.

Організаторами були Волинська обласна державна адміністрація разом із "Асоціація ветеранів пляжного волейболу України» у партнерстві з Готельно-ресторанний комплекс Makis і за підтримки Благодійний фонд «Віримо в Україну».

Змагання проводились з метою розвитку і популяризації пляжного волейболу та пропаганди здорового способу життя.

За результатами матчів переможцями та призерами стали:

"Men's 90+"

1. Бондар/Сидор

2. Шматюк/Положевець

3. Ващенко/Покотило

4. Чорний/Гурський

"Girl's"

1. Загрубська /Гончар

2. Дашевська/Сацик

3. Шишман/Шматюк

Впродовж турніру вдалося зібрати 11 тисяч 700 гривень, що були передані на потреби Збройних Сил України.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА