Депутати Підгайцівської сільської ради зібрали бійцям 14-ї бригади передачу

Дата: 18.07.2022 09:50

У Підгайцівській громаді депутати Підгайцівської сільської ради Олександр Колошва, Світлана Зінкевич та староста Піддубцівського старостинського округу Олександр Романюк зібрали та передали бійцям 14-ї бригади необхідний вантаж.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

З його слів, допомогу захисникам доправить військовий офіцер, житель громади Олег Бойко.

Посадовець подякував усім, хто долучився до збору одягу, засобів особистої гігієни, харчів, домашньої випічки, тушкованок, енергетиків та медикаментів.