Міністерство соцполітики України розпобило пам'ятку для осіб з інвалідністю

Дата: 18.07.2022 09:15

??До уваги громадян!

??З метою реалізації прав окремих категорій населення на безкоштовне отримання допоміжних засобів реабілітації, розроблено Пам’ятку, яка містить актуальну інформацію та покрокові дії щодо механізму безкоштовного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, в тому числі постраждалих внаслідок широкомасштабного російського вторгнення росії проти України, як військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, так і добровольців територіальної оборони, мирних громадян допоміжними засобами реабілітації, перелік підприємств, каталог засобів реабілітації та інша корисна інформація.

Пам'ятку можна проглянути натиснувши http://www.msp.gov.ua/files/pamyatka_dzr.pdf