Підгайцівська сільська рада залучила гуманітарну допомогу для медзакладів громади

Дата: 15.07.2022 11:07

У Підгайцівській громаді, завдяки співпраці із волонтерським центром Церкви «Спасіння», передали для потреб Луцької центральної районної лікарні інсулін та функціональні ліжка.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько.

Він розповів, що за пів року сільській раді вдалося налагодити співпрацю з волонтерами з Польщі та Німеччини, обласними благодійними фондами, кількома релігійними громадами, які діють на нашій території. Отриману допомогу відправляли у де окуповані міста, військовим ЗСУ, видавали переселенцям.

Навесні заступники сільського голови Олександр Бляшук та Валентин Приходько особисто завезли продукти харчування у Бучу, які їм виділив волонтерський осередок Церкви «Спасіння».

Нещодавно, завдяки центру при релігійній громаді, вдалося забезпечити районку інсуліном та передати 13 функціональних медичних ліжок та матрацами до них.