У Підгайцівській громаді встановили відеоспостереження у людних місцях

Дата: 14.07.2022 10:20

В усіх старостинських округах Підгайцівської громади встановили камери відео спостереження та відеофіксації. Посадовці сподіваються, що таким чином буде простіше знаходити порушників порядку або громадського спокою.

Для цього ми ще минулого року придбали більш як 40 відеокамер, які частково встановили, а днями завершили монтаж та підключення решти обладнання.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь зазначив, що фільмування ведеться у людних місцях та поблизу важливих інфраструктурних об’єктів громади. Спостережні пункти зосереджені у Струмівці, Липинах та Лищі.

Чергові цілодобово можуть спостерігати за станом справ, фіксувати та відстежувати дії підозрілих осіб, або любителів порушувати правила благоустрою.