Під час благодійного футбольного турніру у Піддубцях зібрали кошти для ЗСУ

Дата: 13.07.2022 16:05

Чотири команди та класичний футбол під дощем – таким був перший від початку війни футбольний матч у Піддубцях.

Благодійний турнір з футболу, присвячений пам’яті багаторічного футбольного вболівальника, тренера команди ФК Піддубці Василя Василевського та збір коштів для ЗСУ, організували його вихованці на чолі лідером футбольної команди Олександром Корнійчуком.

Чотири учасники  - ФК «Рать» (с.Ратнів), ФК «Духче», ФК «ОТГ» (Підгайці) та ФК «Піддубці» показали видовищну гру з серією пенальті. І хоча фінальна гра відбувалась під дощем, це не завадило команді ФК «Духче» забити переможний гол та отримати перемогу.

Олександр Корнійчук розповів, що піддубцівська команда досі не може оговтатись від раптової смерті тренера, який близько 5 років опікувався футбольним клубом «Піддубці» і фактично зберіг його до сьогодні. Василь Василевський був затятим фанатом футболу, тому коли виникла потреба, усі організаційні моменти щодо дієздатності команди, її участі у чемпіонатах району та області, взяв на себе. Його син Влад, якого він привів на тренування у 10 років, нині провідний гравець команди.

Після нагородження фіналістів кубками, заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук вручив Владу Василевському на пам’ять фото, зроблене з його батьком та командою під час торішнього Чемпіонату Луцького району.

Варто зазначити, що всі учасники, посадовці та глядачі футболу мали нагоду долучитися до збору коштів для 40-ї артилерійської бригади імені Князя Вітовта, у якій захищає державу гравець ФК «Піддубці» Максим Мисько.

Спільними зусиллями зібрали 6800 гривень, які вже перерахували на особистий рахунок бійця.