З 4 по 8 липня у Підгайцівській громаді організували для місцевих дітлахів патріотично-християнський табір. 


62 дитини віком від 9 до 17 років з навколишніх сіл випробували свій характер, віднайшли справжню мужність та освоїли поводження зі зброєю, вивчили її будову, отримали навички стрільби з «пневмата», тактики ведення бою (позиції, тактична хода) та фронтової медицини (надання першої допомоги й накладання турнікетів). 


Вихованці мали можливість одягнути військове екіпірування та відчути себе «молодими бійцями», які «дерли» коліна, долаючи імпровізовані смуги перешкод.


Окрім військових навчань, у другій половині дня, з дітьми працювали священнослужителі, які закладали у молоді гарячі серця основні християнські цінності. Молитвою розпочинався та завершувався кожен день таборування, а пізнавальні вікторини, бесіди на духовну тематику дали змогу відчути себе у повній моральній та фізичній безпеці.


Справжнє захоплення та змагальницький настрій викликав організований добровольцями ДФТГ «Підгайці» 1 чемпіонат зі стрільби, який проходив у декілька етапів. На початку відібрали 25 кращих, з яких згодом - 10 влучних стрільців. Наставники по стрільбі були приємно здивовані, адже серед дітлахів виявили 2-х талановитих снайперів, одна з яких дівчина.


З допомогою Божою та благословенням Високопреосвященнійшого Митрополита Михаїла, урочисто завершили 5 денний християнсько-патріотичний табір Підгайцівської громади. 

Сільський голова Юрій Семенюк висловив подяку командиру ДФТГ «Підгайці» 1 Андрію Бондаруку за організацію та проведення, всім благодійникам за підтримку даного заходу, відзначив найкращих вихованців та тренерів.

«В час, коли у нашій країні йде загарбницька війна, питання військово-патріотичного виховання молодого покоління є надважливим, тому ми повинні плекати почуття гідності, свободи та усвідомлення неподільності й територіальної цілісності нашої держави», - зазначив сільський голова.

На згадку про проведений у таборі час всі вихованці отримали свідоцтва, патріотичні сині кепки з жовтими тризубами та жовті м'ячі.