У селі Лище відзначили Храмове свято

Дата: 07.07.2022 16:17

7 липня із самого ранку у селі Лище Підгайцівської громади лунав святковий передзвін храмових дзвонів. Адже 18 років тому тут урочисто відкрили та освятили храм на честь Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. Відтоді, святий вважається покровителем цього села.

Святкове богослужіння очолив декан Успенського округу Луцького районого деканату протоієрей Андрій Мовчанюк.

У святкуванні взяли участь та привітали парафіян з вагомою подією заступник Підгайцівського сільськийого голови Валентин Приходько, депутат сільської ради Святослав Карбовський, староста Лищенського округу Олена Голубович.

Фото без описуФото без опису

Під час відправи лунали молитовні прохання за Мир, за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Фото без описуФото без опису

Наприкінці літургії священнослужителі звернулися до присутніх з вітальними словами та подякою за спільну соборну молитву, також відзначили найактивніших парафіян.

«Сьогодні ми просимо Миру, заступництва, терпіння, щоб не було чути тривоги. Для цього потрібно трудитись та молитись усім нам, адже перед Христом ми єдині. Господь спасе, дасть силу духовну і тілесну, щоб ми таки почути, що настала Перемога. Адже те, що неможливо для людей - можливе для Бога. Господь почує наші молитви», - звернувся до громади Андрій Мовчанюк.

Фото без описуФото без опису

На завершення святкового богослужіння відбувся традиційний урочистий хресний хід