Оголошення про скликання 18-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 04.07.2022 18:03

Вісімнадцята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться 05.07.2022 року о 09:00 в приміщенні Підгайцівської сільської ради

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження порядку денного позачергової вісімнадцятої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.

2. Про передачу майна комунальної власності. (Про визначення балансоутримувача цілісного майнового комплексу Піддубцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.)

3. Про внесення змін до структури та чисельності апарату КНП «Підгайцівський центр первинної медико - санітарної допомоги Підгайцівської сільської ради».

4. Про надання дозволу на переведення содового будинку у житловий.

5. Про розгляд депутатських запитів.

6. Різне.