Змагаємося весело: у Вишневі провели естафети для дітей

Дата: 04.07.2022 14:53

Днями у селі Вишнів Підгайцівської громади організували спортивно-розважальні конкурси для дітей.

Урізноманітнити дозвілля та забезпечити здорову рухову активність хлопцям та дівчаткам вирішили у  КЗ «Центр культури туризму молоді та спорту» спільно з працівниками місцевого клубу та бібліотеки.

Дітлахів поділили на дві команди, які змагалися у веселих естафетах на свіжому повітрі.

Фото без описуФото без опису

А підручні засоби і фантазія організаторів  гарантували море позитивних емоцій для учасників, які грали у дартс, «збирали на спритність картоплю», демонстрували навики ведення м’яча та змагались у влучності.

Фото без описуФото без опису
Взяли участь у естафетах близько 20 учасників, наймолодшому з яких – 5, а найстаршому – 14 років. В кінцевому підсумку перемогла дружба, а всі юні спортсмени отримані цікаві призи.