Проєкт «ПОЗАШКІЛЛЯ В ГРОМАДИ ВОЛИНІ» завітав до Хорлупівської гімназії. ФОТО

Дата: 01.07.2022 12:31

Представники Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради 30 червня реалізовували активності проєкту «Позашкілля в громади Волині» на базі Хорлупівської гімназії Підгайцівської сільської ради.

Про це повідомили на офіційній сторінці закладу у Фейсбук.

Для дітей громади працювали майстер-класи, об’єднані спільною темою «З Україною в серці», під керівництвом Лариси Дуди, Олени Сивої, Світлани Літвінчук, Руслани Снітко, Ірини Михальчук.

Діти із задоволенням розглядали рослинний світ через окуляр мікроскопа під керівництвом Алли Машевської, подорожували «Чумацьким шляхом»  засобами мобільного планетарію, запускали повітряні змії під керівництвом Андрія Музичука. Справжнє захоплення у дітлахів викликали  змагання з трасового автомобілізму, організовані Павлом Кадлубицьким.

Тематичні  заходи та активності  спрямовані на виховання любові до України та утвердження національних цінностей.

Керівництво гімназії, в особі директорки Ірини Тарасюк висловили подяку організаторам за прекрасне  дозвілля та всім, хто відвідав захід.

«Дітлахи мали можливість взяти участь у майстерках художньої арт-галереї «Чарівна ватна паличка»,  лялька мотанка, швейна арт- майстерня  «Барви літа», «Квітка надії», «Мудра сова», відвідати планетарій, позмагатися на мобільному кордодромі та авто треку, запускати повітряних зміїв , бути дослідниками проекту «Великий світ маленьких клітин». Щиро дякую всім діткам, що прийшли відвідати свій заклад, повеселитися з друзями та пізнати нового. Бажаємо всім Миру та швидкої ПЕРЕМОГИ!», - розповіла Ірина Тарасюк.