КЗ «Центральна публічна бібліотека Підгайцівської сільської ради» та мережа бібліотек філій сіл: Піддубці, Гаразджа, Лище, Воротнів, Романів, Вишнів, Борохів, Звірів, Хорлупи, Липини, Веснянка, Пальче  запрошують мешканців громади провести час  з книгою.

Під час війни, особливо у літній період, коли для багатьох людей обмежені можливості  відпочинку на  курортах, літні читання у бібліотеках  - чудова можливість розширення кругозору та творчої уяви.  Для малечі є можливість покращити навики читання, а для всіх відвідувачів весело та з користю провести час.

«Бібліотечне літо для веселих, кмітливих, невгамовних!  Зробимо відпочинок дітей:  активним, пізнавальним, цікавим. В бібліотеках Підгайцівської сільської ради  завжди весело та галасливо! Пропонуємо книги на різну тематику, які допоможуть краще засвоїти навчальний матеріал, розширити кругозір, дадуть гарні знання про навколишній світ та принесуть задоволення. Приходьте, відпочивайте, спілкуйтеся  з друзями! Всім-всім! Оголошуємо про початок літніх читань!», - розповіла Валентина Герлінська, директорка КЗ «Центральна публічна бібліотека Підгайцівської сільської ради».